Over Vechtlust

Bureau voor strategische creatie

Onze conceptmakers, art-directors, grafisch ontwerpers, tekstschrijvers, strategen, illustratoren én animatoren houden ervan om communicatieboodschappen overtuigend en onderscheidend over te brengen. Verhalen komen doelgericht tot leven.
We zijn vaak te vinden in de sectoren gezondheidszorg, financieel, food & leisure, onderwijs en ruimtelijke ordening. Vechtlust werkt daarnaast geregeld voor opdrachtgevers met een charitatief karakter.

Michaël van Heusden

Creative direction, concept, partner
michael@vechtlust.nl
LinkedIn

Jochem Wilbers

Copy direction, strategie, concept, partner
jochem@vechtlust.nl
LinkedIn

Sanne Krämer

Copy, strategie, projectmanagement
sanne@vechtlust.nl
LinkedIn

Danny Goënga

Animatie, illustratie
danny@vechtlust.nl
LinkedIn

Mark Berkers

Concept, art direction, ontwerp, illustratie
mark@vechtlust.nl
LinkedIn

Lotte de Vries

Advies, concept, strategie
lotte@vechtlust.nl
LinkedIn

Danielle Warnier

Account, financiën, back-office
danielle@vechtlust.nl
LinkedIn

Peter Asselbergs

Ontwerp, concept, strategie
peter@vechtlust.nl
LinkedIn

Vechtlust, opgericht in 2004, werkte de eerste jaren vanuit een voormalige brouwerij in Weesp. Aan de Vecht, vandaar.

De Vechtlustman is getekend door de Rotterdamse kunstenaar STANG.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!